Wedstrijden


25 september 2019
  • Beker SIKOPI U16 - Kwik U16
    25 september 2019 - Uur: 19:00 - 20:00

27 september 2019
  • Scaldis U19 A - SIKOPI U19
    27 september 2019 - Uur: 19:30 - 20:30

28 september 2019
  • SIKOPI U12 - Scaldis U12
    28 september 2019 - Uur: 13:00 - 14:00

  • SIKOPI U14 B - Kpallen U14
    28 september 2019 - Uur: 14:30 - 15:30

  • SIKOPI U16 A - Scaldis U16
    28 september 2019 - Uur: 14:30 - 15:30

  • Temse 2 - SIKOPI 3
    28 september 2019 - Uur: 15:00 - 16:00

  • SIKOPI U19 - Temse U19 A
    28 september 2019 - Uur: 16:00 - 17:00

29 september 2019
  • Leuven U14 B - SIKOPI U14 A
    29 september 2019 - Uur: 10:15 - 11:15

  • AKC/Luma C - SIKOPI C
    29 september 2019 - Uur: 12:40 - 14:00

  • Lubko - SIKOPI 2
    29 september 2019 - Uur: 12:50 - 13:50

  • AKC/Luma B - SIKOPI B
    29 september 2019 - Uur: 14:00 - 15:30

  • AKC/Luma A - SIKOPI A
    29 september 2019 - Uur: 15:30 - 17:00

2 oktober 2019
  • Beker Spartacus U14 - SIKOPI U14
    2 oktober 2019 - Uur: 19:00 - 20:00

  • Beker Minerva/Leuven U19 - SIKOPI U19
    2 oktober 2019 - Uur: 19:00 - 20:00

5 oktober 2019
  • Sparta Ranst U19 - SIKOPI U19
    5 oktober 2019 - Uur: 11:15 - 12:15

  • SIKOPI U14 A - Hoboken/Mercurius U14 A
    5 oktober 2019 - Uur: 13:00 - 14:00

  • SIKOPI U14 B - Boechout/Vremde U14
    5 oktober 2019 - Uur: 14:30 - 15:30

  • Borgerhout/GW U16 Z
    5 oktober 2019 - Uur: 15:15 - 16:15

6 oktober 2019
  • SIKOPI 2 VRIJ
    6 oktober 2019

  • SIKOPI 3 - ASKC 3
    6 oktober 2019 - Uur: 11:00 - 12:00

  • Leuven U12 A - SIKOPI U12
    6 oktober 2019 - Uur: 11:30 - 12:30

  • SIKOPI C - Kwik C
    6 oktober 2019 - Uur: 12:40 - 14:00

  • SIKOPI B - Kwik B
    6 oktober 2019 - Uur: 14:00 - 15:30

  • SIKOPI A - Kwik A
    6 oktober 2019 - Uur: 15:30 - 17:00

12 oktober 2019
  • Borgerhout/GW U14 A - SIKOPI U14 A
    12 oktober 2019 - Uur: 12:30 - 13:30

  • SIKOPI U12 - Voorwaarts U12 A
    12 oktober 2019 - Uur: 13:00 - 14:00

  • SIKOPI U13 A - Vobako U16 A
    12 oktober 2019 - Uur: 14:30 - 15:30

  • SIKOPI U19 - Scaldis U19 A
    12 oktober 2019 - Uur: 16:00 - 17:00

13 oktober 2019
  • SIKOPI 3 VRIJ
    13 oktober 2019

  • SIKOPI C VRIJ
    13 oktober 2019

  • Minerva 3 - SIKOPI 2
    13 oktober 2019 - Uur: 10:15 - 11:15

  • Minerva U14 - SIKOPI U14 B
    13 oktober 2019 - Uur: 10:15 - 11:15

  • Boeckenberg B - SIKOPI B
    13 oktober 2019 - Uur: 14:00 - 15:30

  • Boeckenberg A - SIKOPI A
    13 oktober 2019 - Uur: 15:30 - 17:00

19 oktober 2019
  • Temse U12 A - SIKOPI U12
    19 oktober 2019 - Uur: 12:30 - 13:30

  • Voorwaarts U16 A - SIKOPI U16 A
    19 oktober 2019 - Uur: 14:00 - 15:00

  • Putse U19 B - SIKOPI U19
    19 oktober 2019 - Uur: 16:00 - 17:00

20 oktober 2019
  • Ri4a/Deurne 3 - SIKOPI 3
    20 oktober 2019 - Uur: 09:30 - 10:30

  • Vobako 2 - SIKOPI 2
    20 oktober 2019 - Uur: 10:30 - 11:30

  • Meeuwen U14 - SIKOPI U14 B
    20 oktober 2019 - Uur: 11:00 - 12:00

  • Ri4a/Deurne C - SIKOPI C
    20 oktober 2019 - Uur: 12:40 - 14:00

  • Ri4a/Deurne B - SIKOPI B
    20 oktober 2019 - Uur: 14:00 - 15:30

  • Ri4a/Deurne A - SIKOPI A
    20 oktober 2019 - Uur: 15:30 - 17:00

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide