Terug naar Sportief

Wedstrijden/uitslagen ZAAL

Kern   Jeugd   Gewestelijke   Recreanten

 

Voor klassementen: klik op de reeks in de linkerkolom.

TOPLEAGUE

Reeks Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Locatie
TOPLEAGUE res 15/11/2014 18:45 SIKOPI res Borgerhout/GW res 13 – 12 Sporthal LO
TOPLEAGUE 15/11/2014 20:15 SIKOPI Borgerhout/GW 20 – 24 Sporthal LO
TOPLEAGUE gew 15/11/2014 22:00 SIKOPI 2 Borgerhout/GW 2 12 – 5 Sporthal LO
TOPLEAGUE res 23/11/2014 13:30 Scaldis res SIKOPI res 9 – 12 Sporthal Kwik
TOPLEAGUE 23/11/2014 15:15 Scaldis SIKOPI 23 – 22 Sporthal Kwik
TOPLEAGUE gew 23/11/2014 16:45 Scaldis 2 SIKOPI 2 8 – 9 Sporthal Kwik
TOPLEAGUE res 29/11/2014 18:45 SIKOPI res Meeuwen res 19 – 13 Sporthal LO
TOPLEAGUE 29/11/2014 20:15 SIKOPI Meeuwen 25 – 18 Sporthal LO
TOPLEAGUE gew 29/11/2014 22:00 SIKOPI 2 Meeuwen 2 15 – 6 Sporthal LO
TOPLEAGUE gew 06/12/2014 17:15 AKC 2 SIKOPI 2 11 – 17 Sporthal Kwik
TOPLEAGUE res 06/12/2014 18:45 AKC res SIKOPI res 14 – 16 Sporthal Kwik
TOPLEAGUE 06/12/2014 20:30 AKC SIKOPI 18 – 17 Sporthal Kwik
TOPLEAGUE res 13/12/2014 18:45 SIKOPI res Voorwaarts res 15 – 21 Sporthal LO
TOPLEAGUE 13/12/2014 20:15 SIKOPI Voorwaarts 20 – 17 Sporthal LO
TOPLEAGUE gew 13/12/2014 22:00 SIKOPI 2 Voorwaarts 2 9 – 16 Sporthal LO
TOPLEAGUE res 21/12/2014 14:15 Kwik res SIKOPI res 23 – 23 Sporthal Kwik
TOPLEAGUE 21/12/2014 15:45 Kwik SIKOPI 20 – 22 Sporthal Kwik
TOPLEAGUE gew 21/12/2014 17:15 Kwik 2 SIKOPI 2 9 – 18 Sporthal Kwik
TOPLEAGUE res 10/01/2015 18:45 SIKOPI res Boeckenberg res 20 – 21 Sporthal LO
TOPLEAGUE 10/01/2015 20:15 SIKOPI Boeckenberg 16 – 24 Sporthal LO
TOPLEAGUE gew 10/01/2015 22:00 SIKOPI 2 Boeckenberg 2 14 – 8 Sporthal LO
TOPLEAGUE res 18/01/2015 13:15 Borgerhout/GW res SIKOPI res 18 – 16 Borgerhout
Plantin Moretus
TOPLEAGUE 18/01/2015 14:45 Borgerhout/GW SIKOPI 15 – 14 Borgerhout
Plantin Moretus
TOPLEAGUE gew 18/01/2015 16:30 Borgerhout/GW 2 SIKOPI 2 10 – 13  Borgerhout
Plantin Moretus
TOPLEAGUE res 24/01/2015 18:45 SIKOPI res Scaldis res 16 – 9 Sporthal LO
TOPLEAGUE 24/01/2015 20:15 SIKOPI Scaldis 25 – 24 Sporthal LO
TOPLEAGUE gew 24/01/2015 22:00 SIKOPI 2 Scaldis 2 15 – 12 Sporthal LO
TOPLEAGUE gew 31/01/2015 17:45 Meeuwen 2 SIKOPI 2 11 – 12 Boeckenberg
Sportcenter
TOPLEAGUE res 31/01/2015 19:15 Meeuwen res SIKOPI res 11 – 17 Boeckenberg
Sportcenter
TOPLEAGUE 31/01/2015 21:00 Meeuwen SIKOPI 17 – 18 Boeckenberg
Sportcenter
TOPLEAGUE res 07/02/2015 18:45 SIKOPI res AKC res 22 – 14 Sporthal LO
TOPLEAGUE 07/02/2015 20:15 SIKOPI AKC 18 – 22 Sporthal LO
TOPLEAGUE gew 07/02/2015 22:00 SIKOPI 2 AKC 2 9 – 16 Sporthal LO
TOPLEAGUE gew 22/02/2015 17:30 Voorwaarts 2 SIKOPI 2 18 – 16 Kontich
De Nachtegaal
TOPLEAGUE res 22/02/2015 18:45 Voorwaarts res SIKOPI res 22 – 20 Kontich
De Nachtegaal
TOPLEAGUE 22/02/2015 20:30 Voorwaarts SIKOPI 24 – 20 Kontich
De Nachtegaal
TOPLEAGUE gew 01/03/2015 12:30 SIKOPI 2 Kwik 2 20 – 12 Sporthal LO
TOPLEAGUE res 01/03/2015 13:45 SIKOPI res Kwik res 26 – 23 Sporthal LO
TOPLEAGUE 01/03/2015 15:45 SIKOPI Kwik 15 – 19 Sporthal LO
TOPLEAGUE res 08/03/2015 13:30 Boeckenberg res SIKOPI res 19 – 18 Boeckenberg
Sportcenter
TOPLEAGUE 08/03/2015 15:45 Boeckenberg SIKOPI 28 – 22 Boeckenberg
Sportcenter
TOPLEAGUE gew 08/03/2015 17:15 Boeckenberg 2 SIKOPI 2 11 – 10 Boeckenberg
Sportcenter

 

Voor klassementen: klik op de reeks in de linkerkolom.

Jeugd

Reeks Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Locatie
Cadetten 1A 15/11/2014 12:45 AKC SIKOPI 7 – 3 Sporthal Kwik
Junioren 1A 15/11/2014 17:15 SIKOPI A Putse A 16 – 17 Sporthal LO
Scholieren 2A 16/11/2014 13:30 SIKOPI Voorwaarts B 2 – 5 Sporthal LO
Pupillen 22/11/2014 10:00 Temse 1 en Temse 2 SIKOPI   Steendorp – Het Gelaag
Junioren 1A 22/11/2014 16:30 Floriant A SIKOPI A Wedstrijd geschorst Merelbeke – Ter Walle
Scholieren 2A 23/11/2014 11:00 Technico SIKOPI 2 – 3 Turnhout – Technico
Cadetten 1A 23/11/2014 12:15 SIKOPI Verde 4 – 2 Sporthal LO
Junioren 1A 29/11/2014 17:15 SIKOPI A Meeuwen A 9 – 16 Sporthal LO
Pupillen 30/11/2014 12:00 SIKOPI ASKC en Verde   Sporthal LO
Cadetten 1A 30/11/2014   VRIJ      
Scholieren 2A 30/11/2014 13:30 SIKOPI Vos Reinaert 2 – 10 Sporthal LO
Junioren 1A 06/12/2014 13:45 Boeckenberg A SIKOPI A 16 – 11 Boeckenberg
Sportcenter
Scholieren 2A 06/12/2014 16:30 Verde SIKOPI Verplaatst naar woe 17/12  
Cadetten 1A 07/12/2014 12:15 SIKOPI Putse 5 – 8 Sporthal LO
Pupillen 13/12/2014 13:30 Ago Aalst, Scaldis 1+2 en Ganda SIKOPI   Moorsel – Faluintjes
Junioren 1A 13/12/2014 17:15 SIKOPI Boeckenberg B 16 – 7 Sporthal LO
Cadetten 1A 14/12/2014 12:30 SIKOPI ASKC A 3 – 4 Sporthal LO
Scholieren 2A 14/12/2014 13:30 SIKOPI Rijko A 1 – 7 Sporthal LO
Scholieren 2A 17/12/2014 18:50 Verde SIKOPI 8 – 3 Hoboken – Extra Time
Scholieren 2A 20/12/2014 14:30 RKC SIKOPI 5 – 6 Retie – Boesdijkhof
Cadetten 1A 21/12/2014   VRIJ      
Junioren 1A 21/12/2014 13:00 Kwik A SIKOPI A 19 – 24 Sporthal Kwik
Junioren 1A 04/01/2015 18:00 SIKOPI A Floriant A 11 – 13 Merelbeke – Ter Walle
Junioren 1A 10/01/2015 17:15 SIKOPI A Riviera 12 – 22 Sporthal LO
Cadetten 1A 11/01/2015 10:00 KCBJ A SIKOPI 6 – 4 Betekom – De Tumkens
Pupillen 11/01/2015 12:00 SIKOPI Boeckenberg   Sporthal LO
Scholieren 2A 11/01/2015 13:30 SIKOPI Boeckenberg B 2 – 12 Sporthal LO
Pupillen 17/01/2015 10:30 ATBS en Meeuwen SIKOPI   Mortsel – Den Drab
Junioren 1A 17/01/2015 18:00 Putse A SIKOPI A 24 – 14 Putte – Gem. sporthal
Cadetten 1A 18/01/2015 12:15 SIKOPI AKC 4 – 6 Sporthal LO
Scholieren 2A 18/01/2015 13:30 SIKOPI Voorwaarts B 0 – 5 FF Sporthal LO
Junioren 1A 24/01/2015 17:15 SIKOPI A Floriant A Verplaatst naar vrijdag 20/02  
Pupillen 25/01/2015 12:00 SIKOPI Floriant 6 – 7 Sporthal LO
Scholieren 2A 25/01/2015 13:30 SIKOPI Technico 7 – 1 Sporthal LO
Cadetten 1A 25/01/2015 15:30 Verde SIKOPI 1 – 6 Antwerpen – Kiel
Cadetten 1A 01/02/2015   VRIJ      
Junioren 1A 01/02/2015 12:15 Meeuwen A SIKOPI A 11 – 9 Boeckenberg
Sportcenter
Scholieren 2A 01/02/2015 13:00 Vos Reinaert SIKOPI 4 – 6 Dendermonde – St.-Gillis
Pupillen 07/02/2015 ? SIKOPI Temse 1+2 en Verde   Sporthal LO
Junioren 1A 07/02/2015 17:15 SIKOPI A Boeckenberg A 13 – 12 Sporthal LO
Cadetten 1A 08/02/2015 11:15 Putse SIKOPI 5 – 8 Putte – Gem. sporthal
Scholieren 2A 08/02/2015 13:30 SIKOPI Verde 8 – 7 Sporthal LO
Junioren 1A 20/02/2015 19:30 SIKOPI Floriant 15 – 9 Sporthal LO
Junioren 1A 21/02/2015 15:25 Boeckenberg B SIKOPI A 8 – 20 Boeckenberg
Sportcenter
Scholieren 2A 21/02/2015 16:00 Rijko A SIKOPI Verplaatst naar 14/03  
Cadetten 1A 22/02/2015 09:00 ASKC A SIKOPI 9 – 8 Schoten – Vordenstein
Pupillen 28/02/2015 10:00 RKC, Loenhout en Borgerhout/GW SIKOPI   Retie – Boesdijkhof
Junioren 1A 28/02/2015 17:30 SIKOPI A Kwik A 24 – 9 Sporthal LO
Scholieren 2A 28/02/2015 19:00 SIKOPI RKC 11 – 7 Sporthal LO
Cadetten 1A 01/03/2015   VRIJ      
Pupillen 07/03/2015 13:00 Meeuwen SIKOPI   Berchem – Brilschans
Cadetten 1A 07/03/2015 16:15 SIKOPI KCBJ A 3 – 3 Sporthal LO
Scholieren 2A 07/03/2015 18:00 Boeckenberg B SIKOPI 16 – 6 Boeckenberg
Sportcenter
Junioren 1A 08/03/2015 10:45 Riviera SIKOPI A 15 – 18 Edegem – Kattenbroek
Scholieren 2A 14/03/2015 14:30 Rijko A SIKOPI   Rijkevorsel – De Valk

 

Voor klassementen: klik op op de datum in de linkerkolom.

2de Gew C

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Locatie
16/11/2014 14:45 SIKOPI 3 Boeckenberg 4 7 – 5 Sporthal LO
22/11/2014 17:15 Rijko 3 SIKOPI 3 19 – 8 Rijkevorsel – De Valk
30/11/2014 14:45 SIKOPI 3 Catba 4 9 – 11 Sporthal LO
07/12/2014 11:30 Hoboken 2000 3 SIKOPI 3 10 -10 Hoboken – Sorghvliedt
14/12/2014   VRIJ      
20/12/2014 18:45 SIKOPI 3 Verde 3 8 – 17 Sporthal LO
11/01/2015 14:45 SIKOPI 3 Ganda 3 10 – 9 Sporthal LO
17/01/2015 20:30 Boeckenberg 4 SIKOPI 3 13 – 11 Boeckenberg
Sportcenter
25/01/2015 14:45 SIKOPI 3 Rijko 3 8 – 16 Sporthal LO
01/02/2015 18:15 Catba 3 SIKOPI 3 20 – 7 Borgerhout – Plantin Moretus
08/02/2015 14:45 SIKOPI 3 Hoboken 2000 3 13 – 6 Sporthal LO
22/02/2015   VRIJ      
28/02/2015 15:15 Verde 3 SIKOPI 3 13 – 16 Antwerpen – Kiel
08/03/2015 11:45 Ganda 3 SIKOPI 3 0 – 5 FF   

 

Recreanten

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Locatie
15/11/2014 13:00 SIKOPI Catba  

Tornooi KBKB

Sporthal De Mix
Asbroek 1
2230 Herselt

14:30 Hoboken 2000 SIKOPI  
13/12/2014 15:00 SIKOPI Hoevenen  

Tornooi KBKB

Zaal Molenberg
De Klinge

16:00 Ekerse SIKOPI  
18:00 Ago Aalst SIKOPI  
17/1/2015 13:00 tot 18:00 Programma volgt     Sportschuur Hoboken
24/01/2015 15:15 Verde SIKOPI   Sporthal Kiel
Emiel Vloorstraat
2020 Antwerpen
07/02/2015 16:00 tot 21:00 Programma volgt     Zaal Putting
Kessel
28/02/2015 10:00 tot 17:00 Nationale recreantendag indoor   De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den Berg
13/06/2015 10:00 tot 17:00 Nationale recreantendag
+ afsluitend etentje
outdoor   Locatie nog onbekend

 

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide