Terug naar Sportief

Wedstrijden/uitslagen VELD voorronde

Kern   Jeugd   Gewestelijke   Recreanten

 

Voor klassementen: klik op de reeks in de linkerkolom.

Kern A/B/C

Reeks Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Locatie
1ste Gew Topklasse B 31/08/2014 12:40 Putse 2 SIKOPI 2 3 – 17 Putse
Topklasse B res 31/08/2014 14:00 Putse res SIKOPI res 9 – 17 Putse
Topklasse B 31/08/2014 15:30 Putse SIKOPI 11 – 18 Putse
Topklasse B res 03/09/2014 19:30 SIKOPI res Riviera res 13 – 7 SIKOPI
Topklasse B 03/09/2014 20:45 SIKOPI Riviera 17 – 16 SIKOPI
1ste Gew Topklasse B 07/09/2014 12:40 SIKOPI 2 ASKC 2 15 – 10 SIKOPI
Topklasse B res 07/09/2014 14:00 SIKOPI res ASKC res 19 – 8 SIKOPI
Topklasse B 07/09/2014 15:30 SIKOPI ASKC 29 – 15 SIKOPI
1/16 FINALE BVB 10/09/2014 20:00 Hoevenen SIKOPI 15+2 – 23 Hoevenen
1ste Gew Topklasse B 14/09/2014 12:40 SIKOPI 2 Putse 2 13 – 8 SIKOPI
Topklasse B res 14/09/2014 14:00 SIKOPI res Putse res 16 – 10 SIKOPI
Topklasse B 14/09/2014 15:30 SIKOPI Putse 26 – 16 SIKOPI
1/8 FINALE BVB 17/09/2014 20:00 SIKOPI Leuven 18 – 10 SIKOPI
1ste Gew Topklasse B 19/09/2014 20:00 SIKOPI 2 Riviera 2 12 – 4 SIKOPI
1ste Gew Topklasse B 21/09/2014 12:40 Riviera 2 SIKOPI 2 9 – 13 Riviera
Topklasse B res 21/09/2014 14:00 Riviera res SIKOPI res 11 – 9 Riviera
Topklasse B 21/09/2014 15:30 Riviera SIKOPI 17 – 15 Riviera
1/4 FINALE BVB 24/09/2014 20:00 AKC SIKOPI 23 – 19 AKC
1ste Gew Topklasse B 28/09/2014 12:40 ASKC 2 SIKOPI 2 5 – 0 FF ASKC
Topklasse B res 28/09/2014 14:00 ASKC res SIKOPI res 6 – 16 ASKC
Topklasse B 28/09/2014 15:30 ASKC SIKOPI 17 – 26 ASKC
Top 1ste Gew. Bonusdag 1 05/10/2014 12:40 SIKOPI Floriant 7 – 13 SIKOPI
Top Res. Bonusdag 1 05/10/2014 14:00 SIKOPI Floriant 16 – 14 SIKOPI
Top Bonusdag 1 05/10/2014 15:30 SIKOPI Floriant 20 – 16 SIKOPI
Top 1ste Gew. Bonusdag 2 12/10/2014 12:40 Floriant SIKOPI 9 – 12 Floriant
Top Res. Bonusdag 2 12/10/2014 14:00 Floriant SIKOPI 11 – 17 Floriant
Top Bonusdag 2 12/10/2014 15:30 Floriant SIKOPI 17 – 16 Floriant

 

Voor klassementen: klik op de reeks in de linkerkolom.

Jeugd

Reeks Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Locatie
Pupillen 20/09/2014 10:00 PUPILLENTORNOOI     Temse
Cadetten 1ste kl A 20/09/2014 13:00 Verde SIKOPI 3 – 4 Verde
Junioren 1ste kl C 20/09/2014 15:30 Putse B SIKOPI A 5 – 21 Putse
Scholieren 2de kl I B 21/09/2014 10:00 SIKOPI Scaldis B 2 – 6 SIKOPI
Junioren 1ste kl C 27/09/2014 15:00 SIKOPI A Riviera 10 – 11 SIKOPI
Scholieren 2de kl I B 27/09/2014 15:30 Hoevenen SIKOPI 4 – 3 Hoevenen
Cadetten 1ste kl A 28/09/2014 11:15 Putse SIKOPI 10 – 5 Putse
Miniemen 04/10/2014 12:00 WRIEMELDAG Ganda     Ganda
Pupillen 04/10/2014 14:00 SIKOPI KCBJ   SIKOPI
Scholieren 2de kl I B 04/10/2014 14:00 SIKOPI Meeuwen B 6 – 10 SIKOPI
Junioren 1ste kl C 05/10/2014 10:00 SIKOPI A Verde A 19 – 9 SIKOPI
Cadetten 1ste kl A 05/10/2014 09:00 SIKOPI KCBJ A 4 – 6 SIKOPI
Pupillen 11/10/2014 14:00 AKC en Scaldis SIKOPI AFGELAST  
Cadetten 1ste kl A 11/10/2014 14:00 ASKC A SIKOPI AFGELAST  
Scholieren 2de kl I B 11/10/2014 15:00 Verde SIKOPI 9 – 4 Verde
Junioren 1ste kl C 11/10/2014 15:00 SIKOPI A Putse B 14 – 9 SIKOPI
Cadetten 1ste kl A 15/10/2014 19:30 ASKC SIKOPI 4 – 5 ASKC
Scholieren 2de kl I B 17/10/2014 18:30 Scaldis B SIKOPI 4 – 5 Scaldis
Scholieren 2de kl I B 18/10/2014 13:00 Boeckenberg B SIKOPI 6 – 4 Boeckenberg – Sportcenter
Miniemen 18/10/2014 14:00 WRIEMELDAG Floriant     Floriant
Pupillen 1/8 finale BVB 18/10/2014 15:00 Technico SIKOPI 12 – 5 Technico
Junioren 1ste kl C 18/10/2014 15:30 Riviera SIKOPI A 11 – 9 Riviera
Cadetten 1ste kl A 19/10/2014 16:30 SIKOPI AKC 1 – 6 SIKOPI
Junioren 1ste kl C 19/10/2014 11:00 Verde A SIKOPI A 6 – 19 Verde
Cadetten 1/8 finale BVB 22/10/2014 19:00 SIKOPI Voorwaarts 2 – 0 SIKOPI
Junioren 1/8 finale BVB 22/10/2014 19:00 Borgerhout/GW SIKOPI 12 – 5 Borgerhout/GW
Cadetten 1ste kl A 26/10/2014 09:00 SIKOPI Verde 4 – 2 SIKOPI
Pupillen 08/11/2014 14:00 Verde en RKC SIKOPI   Verde

 

Voor klassementen: klik op de reeks in de linkerkolom.

Gewestelijke 3 en 4

Reeks Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Locatie
2de Gew D 07/09/2014 11:00 SIKOPI 3 Putse 4 12 – 6 SIKOPI
3de Gew A 07/09/2014 11:00 SIKOPI 4 Spartacus 5 20 – 9 SIKOPI
3de Gew A 14/09/2014 09:45 Hoevenen 4 SIKOPI 4 4 – 14 Hoevenen
2de Gew D 14/09/2014 10:00 Ganda 4 SIKOPI 3 6 – 6 Ganda
3de Gew A 21/09/2014   SIKOPI 4 vrij    
2de Gew D 21/09/2014 11:00 SIKOPI 3 Borgerhout/GW 4 15 – 20 SIKOPI
2de Gew D 28/09/2014   SIKOPI 3 Vrij    
3de Gew A 28/09/2014 10:00 Vobako 3 SIKOPI 4 11 – 8 Vobako
2de Gew D 05/10/2014   Vrij SIKOPI 3    
3de Gew A 05/10/2014 11:00 SIKOPI 4 Ekerse 2 15 – 13 SIKOPI
3de Gew A 12/10/2014 09:45 Hoboken 2000 4 SIKOPI 4 7 – 16 Hoboken 2000
2de Gew D 12/10/2014 11:00 SIKOPI 3 Hoboken 2000 3 14 – 8 SIKOPI
2de Gew D 19/10/2014 09:00 Catba 5 SIKOPI 3   Verplaatst naar 22/03/’15
3de Gew A 19/10/2014 11:00 SIKOPI 4 Borgerhout/GW 5 13 – 10 SIKOPI
2de Gew D 26/10/2014 09:30 Putse 4 SIKOPI 3 12 – 9 Putse
3de Gew A 26/10/2014 11:00 SIKOPI 4 Kwik 4 9 – 15 SIKOPI
3de Gew A 02/11/2014 09:45 Spartacus 4 SIKOPI 4 2 – 18 Spartacus
2de Gew D 02/11/2014 11:00 SIKOPI 3 Ganda 4 12 – 8 SIKOPI
3de Gew A 09/11/2014 11:00 SIKOPI 4 Riviera 4   Verplaatst naar 21/03/’15

 

Recreanten – speelgelegenheid

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Locatie
27/09/2014 15:00 Minerva SIKOPI 8 – 5 Minerva
11/10/2014 15:00 ASKC SIKOPI 4 – 6 ASKC
18/10/2014 11:30 SIKOPI Bornem Bornem niet opgedaagd SIKOPI
25/10/2014 14:30 SIKOPI Hoboken 2000 5 – 2 SIKOPI

 

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide