Vroege vogels beloond: Team pakt verdiende 3-6 overwinning

Het was nog vroeg op de zondagochtend, maar de trouwe supporters stonden alweer paraat langs de lijn. Onder leiding van kapitein Yasmin begon het team scherp aan de wedstrijd.

De start was veelbelovend met een paar mooie kansen: een afstandsshot van Jules, een inloopkans voor Yasmin en later nog eentje voor Jade, maar de bal wou er niet in. Gelukkig gaf onze verdediging nauwelijks iets weg. Begijnendijk kreeg amper kansen, maar omdat de scherpte in onze afronding nog ontbrak, bleef het lang 0-0.

Bo en Amelie kwamen het veld in en dat wierp snel zijn vruchten af. Na een mooie  combinatie tussen Amelie en Jules was het eindelijk raak: Jules knalde de 0-1 binnen met een afstandsschot! Vlak daarna kreeg Jules nóg een grote kans. We gaan de rust in met een 0-1 voorsprong, al was iedereen het erover eens: met zoveel kansen had de score eigenlijk al hoger moeten uitvallen.

De tweede helft was amper begonnen of Jules schoot de 0-2 binnen. De aanvalsdruk hield aan; Vic en Lars lieten een prachtige combinatie zien, maar de bal viel helaas niet binnen. Na een gemiste inloper van Begijnendijk kregen wij aan de overkant een identieke kans, maar ook die ging er niet in. Een fase met drie à vier grote kansen op rij leverde telkens nét geen doelpunt op.

Toen was het de beurt aan Lars. Na een sterke combinatie met Marie rondde hij deze actie af met de 0-3! Marie was daarna zelf alert: ze zag dat haar verdediger niet goed gepositioneerd stond, draaide knap weg en zette de 0-4 op het bord.
KCBJ deed iets terug (1-4), maar Jules reageerde direct met een afstandsschot: 1-5.

De thuisploeg was bekaf maar maakte toch nog een korf 2-5. Jade kon er even later 2 – 6 van maken met een inloper.

In de slotfase ketsten er aan onze kant nog een paar ballen ongelukkig weg op de korfrand. KCBJ profiteerde daarvan en bepaalde de eindstand op 3-6.

Een heerlijke en verdiende overwinning op de vroege ochtend!

Ellen