Wedstrijden


26 januari 2019
  • SIKOPI U14 A - Kwik U14 B
    26 januari 2019 - Uur: 14:15 - 15:15

  • SIKOPI U14 B - Technico U14
    26 januari 2019 - Uur: 15:30 - 16:30

  • SIKOPI C - Catba C
    26 januari 2019 - Uur: 16:45 - 17:45

  • SIKOPI B - Catba B
    26 januari 2019 - Uur: 18:15 - 19:45

  • SIKOPI A - Catba A
    26 januari 2019 - Uur: 20:00 - 21:30

  • SIKOPI 3 - Hoevenen 2
    26 januari 2019 - Uur: 21:30 - 22:30

27 januari 2019
  • SIKOPI U19 - Ri4a/Deurne U19 A
    27 januari 2019 - Uur: 10:15 - 11:45

  • SIKOPI U12 B - Technico U12
    27 januari 2019 - Uur: 12:00 - 13:00

  • SIKOPI U12 A - Hoevenen U12 A
    27 januari 2019 - Uur: 13:15 - 14:15

  • SIKOPI U16 A - Rijko U16
    27 januari 2019 - Uur: 14:30 - 15:30

  • SIKOPI U16 B - Putse U16 B
    27 januari 2019 - Uur: 15:45 - 16:45

  • SIKOPI 2 - Putse 2
    27 januari 2019 - Uur: 17:00 - 18:00

2 februari 2019
  • SIKOPI C VRIJ
    2 februari 2019

  • Hoevenen U12 B - SIKOPI U12 B
    2 februari 2019 - Uur: 10:00 - 11:00

  • Hoevenen U14 - SIKOPI U14 B
    2 februari 2019 - Uur: 11:15 - 12:15

  • Kwik 2 - SIKOPI 3
    2 februari 2019 - Uur: 11:30 - 12:30

  • Kwik U12 - SIKOPI U12 A
    2 februari 2019 - Uur: 12:45 - 13:45

  • Scaldis U19 - SIKOPI U19
    2 februari 2019 - Uur: 14:30 - 16:00

  • Scaldis B - SIKOPI B
    2 februari 2019 - Uur: 18:00 - 19:30

  • Scaldis A - SIKOPI A
    2 februari 2019 - Uur: 20:00 - 21:30

3 februari 2019
  • Technico U16 - SIKOPI U16 B
    3 februari 2019 - Uur: 10:00 - 11:00

  • Spartacus/NDN C - SIKOPI 2
    3 februari 2019 - Uur: 12:45 - 13:45

  • Scaldis U14 - SIKOPI U14 A
    3 februari 2019 - Uur: 15:30 - 16:30

  • SIKOPI U16 A - AKC/Luma U16 B
    3 februari 2019 - Uur: 17:00 - 18:00

4 februari 2019
  • Verde U14 B - SIKOPI U14 B
    4 februari 2019 - Uur: 19:00 - 20:00

9 februari 2019
  • SIKOPI U14 A - Ago Aalst U14 A
    9 februari 2019 - Uur: 14:15 - 15:15

  • SIKOPI U14 B - Vobako U14 C
    9 februari 2019 - Uur: 15:30 - 16:30

  • Temse U16 B - SIKOPI U16 A
    9 februari 2019 - Uur: 15:50 - 16:50

  • SIKOPI C - Leuven C
    9 februari 2019 - Uur: 16:45 - 17:45

  • SIKOPI B - Leuven B
    9 februari 2019 - Uur: 18:15 - 19:45

  • SIKOPI A -Leuven A
    9 februari 2019 - Uur: 20:00 - 21:30

  • SIKOPI 3 - KCBJ 2
    9 februari 2019 - Uur: 21:30 - 22:30

10 februari 2019
  • SIKOPI U19 - Leuven U19
    10 februari 2019 - Uur: 10:15 - 11:45

  • SIKOPI U12 B - Lubko U12
    10 februari 2019 - Uur: 12:00 - 13:00

  • SIKOPI U12 A - KCBJ U12
    10 februari 2019 - Uur: 13:15 - 14:15

  • SIKOPI U16 B - KCBJ U16 B
    10 februari 2019 - Uur: 14:30 - 15:30

  • SIKOPI 2 - AKC/Luma 2
    10 februari 2019 - Uur: 15:45 - 16:45

16 februari 2019
  • Verde U12 - SIKOPI U12 A
    16 februari 2019 - Uur: 11:00 - 12:00

  • Borgerhout/GW U14 B - SIKOPI U14 A
    16 februari 2019 - Uur: 12:45 - 13:45

  • Temse 2 - SIKOPI 3
    16 februari 2019 - Uur: 13:15 - 14:15

  • Hoboken/Mercurius U14 B - SIKOPI U14 B
    16 februari 2019 - Uur: 16:00 - 17:00

17 februari 2019
  • Minerva U16 - SIKOPI U16 B
    17 februari 2019 - Uur: 09:15 - 10:15

  • Ganda U12 A - SIKOPI U12 A
    17 februari 2019 - Uur: 09:30 - 10:30

  • Minerva U19 - SIKOPI U19
    17 februari 2019 - Uur: 10:45 - 12:15

  • Minerva 2 - SIKOPI 2
    17 februari 2019 - Uur: 12:00 - 13:00

  • Minerva C - SIKOPI C
    17 februari 2019 - Uur: 13:00 - 14:00

  • Minerva B - SIKOPI B
    17 februari 2019 - Uur: 14:15 - 15:45

  • Minerva A - SIKOPI A
    17 februari 2019 - Uur: 16:00 - 17:30

  • SIKOPI U16 A - Voorwaarts U16 A
    17 februari 2019 - Uur: 17:00 - 18:00

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide